OK-GROUP надає

 

Компанія «OK-GROUP» надає послуги в області будівельно-оздоблювальних і ремонтних робіт будівель різного рівня складності із застосуванням елементів фасадного дизайну і зовнішньої реклами протягом більше 10 років.
У сферу наших послуг входять такі роботи:
- виготовлення і монтаж вентильованих фасадів;
- комплексне оформлення АЗС та Бізнес-офісів;
- вироби з алюмінієвих композитних панелей;
- зовнішня реклама будь-якої складності;
- об'ємні світлові та несвітлові логотипи і букви;
- вакуумне формування логотипів і букв.

Виготовлення об'ємних літер та логотипів, як для зовнішнього розміщення, так і для інтер'єрів - одне з наших напрямків, яке ми успішно розвиваємо.
Об'ємні букви на сьогоднішній день - найефективніший вид зовнішньої реклами, через 3Д ефект букви проглядаються з різних ракурсів. Об'ємні букви дуже ефектно виглядають як вдень, так і в нічний час. Об'ємні букви бувають з підсвічуванням і без підсвічування.

Вивіски

Вивіски, поза всяким сумнівом, дуже важливий атрибут в сучасній рекламі будь-якої організації, будь це магазин або офіс. За допомогою стильної рекламної вивіски є можливість залучити до себе клієнтів і досягти задуманих результатів набагато швидше. Як то кажуть, зустрічають по одягу. Щоб справити перше позитивно враження, звичайно ж, необхідно заявити про себе ефектно. Для того щоб помітили саме Вас, серед аналогічних закладів, світлова вивіска відіграє дуже важливу роль. Вивіски класифікуються на внутрішні і зовнішні, світлові і не світлові, прямі і фігурні.
ПВХ самий бюджетний матеріал, який використовується для виготовлення вивісок в зовнішній рекламі.
Найчастіше застосовуються з інформаційною метою про організацію, яка знаходиться всередині будівлі.
Часто можна зустріти такі вивіски і на фасадах недорогих магазинів Вивіски з ПВХ досить легкі, гнучкі, важко спалахують, клеяться до будь-якої поверхні. Вивісками з ПВХ можна оформити і рекламувати площині невеликого розміру при обмеженому бюджеті.

Лайтбокси

Лайтбокс - один з найефективніших видів зовнішньої реклами. Світловий короб має внутрішнє підсвічування з світлодіодів або люмінісцентних ламп, яка робить її дуже помітною в нічний час. Наявність світлової вивіски підкреслює статус магазину або бренду.

Зазвичай, лицьова частина світлового короба виготовляється з світлорозсіючового пластику, акрилу або полікарбонату, також для блокування світла можна використовувати чорний оракал, на лицьову частину можна наносити як повнокольоровий друк, так і аплікацію з плівки.

Один з найпоширеніших видів світлових вивісок - вивіска, зігнута в короб.
Алюмінієвий композитний матеріал забезпечує дуже високу міцність основи вивіски, а внутрішній зміцнює металокаркас ще покращує стійкість конструкції.
Просвітні частини вивіски, будь то напис або інші елементи, виконані светорассеивающим акрилом. На вибір можна підібрати різні кольори і фактури композитної основи.
Також можна підібрати кольори світяться елементів або повнокольоровий друк.

Не світлові об'ємні букви

Не світлові об'ємні букви і логотипи широко застосовуються в якості елементів внутрішнього оформлення магазинів, виставкових павільйонів, офісів, зон ресепшн.
Завдяки різноманітності форм, кольорової гами та різних варіантів шрифтів, які мають об'ємні букви безпідсвітки, такі вивіски виглядають дуже стильно і привабливо , тим самим звертають на себе увагу.
Не світлові букви, в основному, застосовуються для рекламного оформлення інтер'єрів, де вже присутній зовнішнє підсвічування. У такому випадку немає гострої необхідності робити світлові літери.

Це відносно бюджетний інструмент підтримки фірмового стилю Вашої компанії. Виробництво об'ємних літер має на увазі роботу з такими матеріалами, як пластик, ПВХ, акрил (оргскло), пінопласт і пінополістирол. Плоскі або об'ємні несвітлові букви можна змонтувати практично на будь-якій поверхні впритул або на дистанційних кріпленнях.

Світлові об'ємні букви і логотипи

Щоб ваша реклама була помітна в будь-який час доби, ми можемо обладнати зовнішню вивіску підсвічуванням.
Вона може бути як зовнішньої, виконаної за допомогою виносних прожекторів, так і внутрішньої, зробленої контражуром або люмінесцентними лампами.

Світлодіодне підсвічування є одним з найпопулярніших видів підсвічування на сьогодні, так як є дуже яскравим, довговічним, і що важливо - економним.

Лицьова панель букв виготовляється з кольорового акрилу або молочного (покривається світло- розсіючою плівкою). Торець роблять із пластику, акрилу, композиту.
Об'ємні букви з світлодіодами на лицьовій панелі виготовляються так само як і букви з внутрішньою підсвіткою, але самі світлодіоди монтуються на лицьову частину букв. Такі букви залучають максимум уваги різноманітними ефектами світлової анімації.

Вироби з алюмінієвих композитних панелей

Алюмінієві композитні панелі, застосовуються переважно при виконанні обробки будівель, будинків і споруд зовні, з використанням технології вентильованого фасаду.
Головні переваги обробки поверхонь з алюмінієвих композитних панелей - це велика гамма різних кольорів і тривалий термін служби лицьового боку матеріалу з нанесеним лакофарбовим покриттям
Найчастіше дана продукція використовується для створення екстер'єру певних будівель.

Найбільшу популярність отримали вентильовані фасади. Алюмінієві панелі композитні застосовуються і у внутрішній обробці, наприклад, в громадських закладах. Як правило, такими виступають школи, вокзали, театри, салони, магазини, торгові центри.
Тобто це приміщення, де постійно проходить великий потік людей. Адже саме в таких будівлях слід встановлювати стійкі матеріали, яким не страшні механічні пошкодження. Вони не тільки будуть потужною опорою, а й стануть хорошою декоративною обробкою.
Також дуже часто алюмінієві композитні панелі використовуються в місцях тимчасових виставок або на рекламних щитах. Вони ідеально підходять для реставрації старих будинків, особливо тих, стіни які не піддаються відновленню.

Завдяки цим панелям з'явиться повна звукоізоляція, а зовнішній вигляд стане в рази привабливішим.

Вакуумне формування об'ємних літер і логотипів

 

Одним із прийомів виділитися серед сотень рекламних вивісок, об'ємних букв і світлових коробів - є застосування формованої зовнішньої реклами.
Невелика кількість вивісок, виготовлених за технологією вакуумного формування, обумовлено відсутністю відповідного виробництва. Поодинокі вивіски, виконані із застосуванням вакуумної формовки, відразу кидаються в очі.
Виглядає формована реклама дуже технологічно, презентабельно і богато!
Недарма ж таки цю технологію реклами вибрали практично всі авто-виробники і банки.

Тепер і у Вас є можливість абстрагуватися від нудної реклами сусідів і конкурентів.
Вакуумне формування дозволяє виготовляти вироби складної форми. Якщо в традиційних вивісках лицьові поверхні плоскі, то при використанні вакуумного формування відкривається можливість створення різних форм і барельєфів. Це можуть бути півсфери, кристали, краплі, піраміди, конуси, фактурні зірки або інші форми.
У клеєних об'ємних буквах і знаках, як правило, світиться тільки лицьова поверхня виробу. У формованих елементах світиться як лице, так і боковини виробів. Отже, виглядають формовані вивіски значно цілістніше і технологічніше.
За технологією, формування може бути виконано як вивіска в цілому, так і як окремі елементи. Прекрасно виглядають формовані логотипи і короби.