Про нас

Наша компанія «OK-Group" (м Кропивницький) пропонує повний цикл послуг, від розробки дизайну фасаду до подальшого виконання всього комплексу робіт під ключ, як на території Кіровоградської області так і всієї України.

Наші фахівці успішно розробляють проекти і виконують повний комплекс робіт по зовнішньому дизайну будівель, виготовляють і виконують монтаж вентильованих фасадів, розробляють і встановлюють зовнішню рекламу будь-якої складності, створюють різні елементи декору використовуючи технологію вакуумного формування.
Компанія "OK-Group" готова запропонувати вам не тільки розробку оригінального дизайну і повну реалізацію проектів, але і подальше підтримання фасадів будівель і елементів зовнішньої реклами в ідеальному стані.
Всі співробітники компанії висококваліфіковані дизайнери, проектувальники, будівельники, готові втілити в життя всі Ваші задуми і виконати ремонт і обробку будинків на вищому рівні.

onasc0102
Наші фахівці постійно вдосконалюють свої вміння, підвищують професійний рівень, що дозволяє нам завжди бути в курсі останніх нововведень і сучасних тенденцій у своїй галузі.

Серед виконаних нами проектів авто-заправні станції, торгові центри, склади, бізнес-офіси, магазини, бари, кафе - як на території Кіровоградського регіону так і всієї України.

За час роботи у нас утворилися партнерські відносини з багатьма компаніями - постачальниками будівельних матеріалів.
Це дозволяє нам не витрачати час на пошуки постачальників матеріалів і обладнання, а також пропонувати клієнтам тільки якісні матеріали.

Ми гарантуємо відсутність проблем пов'язаних зі зривом термінів, якістю робіт і інших можливих неприємностей.
Наявність досвіду і майстерності виконавців, а також застосування сучасних матеріалів і передових технологій дозволяють виконувати нестандартні і особливо складні види робіт.